بعد از مدت‌ها برگشته ام. در حدودِ ۲ ماه نمی‌توانستم وارد شوم و به دلیل مسافرت به ایران و فشردگی متوجه‌ی هک شدن پرشین بلاگ نشده بودم. خدا عمردهاد این دوستانِ عزیز را که ما را مطلع نمودند!

بازیِ فُر ِکس: چند وقتی است که در www.forex.com یک حساب مجازیِ تمرینی باز کرده‌ام و مشغول پیش بینی و خرید و فروش  در بازارهای ارزی ام. تجربه‌ی واقعن لذت بخشی است و دارم کم کم وسوسه می شوم که یه حسابِ واقعی اما با سرمایه ای کم باز کنم تا عمق لذتش را بهتر درک کنم (یا برعکس!). بعد ها سر فرصت در موردِ جزییات کمی بیشتر توضیح می دهم. می دانم که همه به پولدار شدن علاقه مند هستند اما نمی‌دانم چقدر می شود به پیش بینی‌هایمان اعتماد کرد. نکته ای که وجود دارد میزان آمادگی افراد به اعتیاد به این گونه مسایل است. من واقعن تمامِ هفته‌ی قبل مشغول نگاه کردن، خرید و فروش و یا تحلیل بوده‌ام. باید یه برنامه‌ی زمان بندی شده‌ برای این کار اختصاص دهم. قسمتِ جالب تر داستان اینه که این گونه بازارها چند مقیاسه هستند و شما می توانید پیش بینی هاتون رو در مقیاس دقیقه تا ماه انجام بدید. به طور مثال اگر در مقیاس دقیقه پیش بینی می کنید بعد از چند دقیقه اثر کار ِ خودتون رو خواهید دید. در واقع ریسکِ معامله در دقیقه بالاتر از ساعت ِ و همین طور الی آخر.  علاوه بر این هر ارز رو می تونید بخرید یا بفروشید (به طور مثال فروش euro/us می تونه به معنی خریدِ دلار در ازای فروشِ یورو تعبییر بشه). در حالِ حاضر دارم روی استراژی های ورود به بازی و هم‌چنین ادامش کار می کنم. به طوری که بتونه به صورتِ هشیار هر وقت در خطر بودم پولم رو خارج کنه و اگر در سود بودم برام بازم خریدکنه که میزان سود دهی بالاتر بره. تا چند ماه بعد نتیجش معلوم می‌شه!

/ 1 نظر / 66 بازدید
کادو اس ام اس

سلام وبلاگتون زيباست من مدير کادو اس ام اس آماده تبادل لينک با شما هستم چنانه مايل هستيد وبلاگ من را با نام جوک اس ام اس کادو اس ام اس لينک کنيد سپس به وبلاگ کادو اس ام اس آمده و به من اطلاع دهيد که لينک شما نيز در کادو اس ام اس تاييد شود باعث افتخار من هستش که با شما تبادل لينک کنم Www.K2sms.Persianblog.ir ... کادو اس ام اس يک لينک باکس هم طراحي کرده که شما ميتوانيد استفاده کنيد و بينندگان خود را افزايش دهيد يا در کـــــوتـــاه مـــدت پربيننده ترين ها شويد آدرس: Www.K2sms.Pib.ir اميدوارم استفاده کنيد موفق باشي دوست خوبم فعلا ت ا ب ع د